Folie okienne matowe: mleczne, mrożone – bogaty wybór

Każdy, kto ceni sobie prywatność, z pewnością zainteresuje się naszą ofertą montażu folii matującej do szyb. Tego typu rozwiązania skutecznie chronią przed wzrokiem innych, a jednocześnie charakteryzują się dużą przepuszczalnością światła. Folia matowa (mleczna/mrożona) to rozwiązanie idealne na balkon, okno, drzwi szklane czy też na dowolną szybę, nawet znajdującą się wewnątrz budynku. Może być również stosowana na przeszklone drzwi kabin prysznicowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest naturalne światło, ale niepożądane są spojrzenia przechodniów. Koniecznie sprawdź nasze realizacje związane z naklejaniem matowych folii okiennych.

Mleczna folia do oklejania szyb

Zapewnienie prywatności osobom przebywającym wewnątrz ma duże znaczenie w wielu biurach, punktach usługowych czy placówkach medycznych. W tym celu doskonale sprawdza się mleczna folia do oklejania szyb. Mleczne naklejki na szyby czy okna gwarantują wysoki komfort. Wykonanie usługi związanej z naklejaniem folii mlecznych lub mrożonych (efekt mrożonego szkła) na szyby szczególnie polecamy właścicielom gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych lub przestrzeni biurowych, ale nie tylko – możesz zamontować przypominającą mrożone szkło folię wszędzie, gdzie zechcesz!

Folia mleczna lub mrożona na szyby z nadrukiem

Opisywana przez nas folia mleczna lub mrożona na szybę okna nie tylko osłania przed spojrzeniami, ale może być też pomocna w zarządzaniu przestrzenią w firmie. Matowa osłona może bowiem posłużyć do wyklejenia przeszkleń sali konferencyjnej w biurze, gwarantując tym samym odpowiedni poziom prywatności firmowych spotkań. Oprócz tego, dzięki możliwości wycinania wzorów i tworzenia nadruków (np. logotypów), folia okienna matowa (np. mleczna) pomaga często w budowaniu identyfikacji wizualnej biznesu.

Kompleksowa obsługa – wybór folii matowej i wizualizacja

Wiemy, że wybór odpowiedniej folii do szyb – mlecznej czy mrożonej – może być problematyczny. W przypadku szyb zewnętrznych bardzo ważny jest dobór folii, która nie ulega degradacji pod wpływem promieniowania UV. Ważne jest również, by cechowała się dużą odpornością na zmianę temperatur, gdyż okna czy drzwi przeszklone często narażone są na wysokie amplitudy. Nie martw się jednak! Pomożemy Ci w wyborze! Razem dopasujemy osłonę, która będzie idealna dla Ciebie. Ponadto zajmiemy się projektem i wizualizacją – przekonaj się, jak może wyglądać folia mleczna na okno lub inną szybę w Twojej przestrzeni.

Folie mrożone i mleczne – montaż: Katowice oraz inne śląskie miejscowości

Oczywiście zajmujemy się także precyzyjnym przygotowaniem do oklejania – wykonujemy nacinania wg projektu. Ostatnim etapem jest dokładny montaż. U nas spotkasz się jedynie z fachowcami. Możesz mieć więc pewność, że matująca folia na szyby – mleczna czy mrożona – będzie przyklejona idealnie. Folie prezentują się doskonale jedynie wtedy, gdy ich powierzchnia jest gładka, bez pęcherzy powietrza, nierówności czy nieestetycznych zaciągnięć. Taki efekt uzyskasz dzięki nam! Zapraszamy mieszkańców Śląska – Katowic oraz okolicznych miejscowości.

KOMPLEKSOWA USŁUGA REALIZACJI TWOJEGO POMYSŁU

Opowiedz nam o swoim pomyśle, doradzimy, stworzymy projekt i wykonamy montaż zgodny z zamierzonym efektem i Twoimi oczekiwaniami

Projekt i Wizualizacja

Na podstawie Twojego pomysłu zrobimy projekt i wizualizację

Cięcie i nacinanie

Przygotowanie folii do oklejania poprzez wycinanie i nacinanie kształtów i napisów

Montaż

Wykonamy profesjonalny montaż folii