Folie ochronne okienne – sprawdzone modele antywłamaniowe

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą folii ochronnych: okiennych oraz tych na szklane drzwi. Tego rodzaju zabezpieczenia znajdują zastosowanie w miejscach, w których istnieje ryzyko rozsypania się szkła, a co za tym idzie – stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Folie antywłamaniowe, naklejone na okna od wewnętrznej strony, skutecznie utrzymują odłamki stłuczonej szyby, zapobiegając skaleczeniom lub przedostaniu się odłamków do żywności. Z naszych produktów korzystają zarówno osoby prywatne, chcące zabezpieczyć swoje mienie przed wtargnięciem niepowołanych osób, jak i przedstawiciele firm, dla których bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie. Folie okienne antywłamaniowe są zatem stworzone dla każdego – także Ty pomyśl o ich montażu!

Do realizacji zleceń wykorzystujemy jedynie folie okienne antywłamaniowe i bezpieczne, które posiadają certyfikat zgodności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie – zgodny z polską normą PN-EN 356 oraz z normą europejską EN 356:1999.

Wybierając nasze usługi, zyskuje się pewność, że folia na szyby (antywłamaniowa) znakomicie ochroni daną przestrzeń. Zależy nam bowiem na tym, aby proponować wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Zabezpieczenie przed ingerencją osób trzecich to jednak nie jedyna zaleta, ponieważ każda antywłamaniowa folia na szyby posiada dodatkowo filtr UV, który chroni w 99% przed dostępem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Co więcej, proponowane przez nas egzemplarze posiadają warstwę odporną na zarysowania.

Folia antywłamaniowa na szyby – gdzie warto ją zastosować?

Antywłamaniowa folia na okna najczęściej stosowana jest w miejscach narażonych na rozbicie oraz włamania – takich jak banki, kasy, sklepy czy mieszkania. Znajduje też swoje zastosowanie w punktach gastronomicznych, gabinetach kosmetycznych oraz szkołach.

Wiele osób decyduje się na folie antywłamaniowe na szyby tuż po montażu okien, jednak nie jest to konieczność, ponieważ możemy zająć się mocowaniem folii ochronnych na szklane drzwi bądź na okna znajdujące się już w budynku. Nasze folie antywłamaniowe utrudniają wybicie szyby, jak również zmniejszają ryzyko zranienia się odłamkami. Proponujemy modele 2B2, 3B3, a także świadczymy montaż folii okiennych antywłamaniowych klasy P1 i P2. Używane przez nas folie spełniają wymogi HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points System) – System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Przezroczysta folia antywłamaniowa na okna

Wiele osób, które rozważają montaż folii antywłamaniowych, zastanawia się, czy nie wpłyną one negatywnie na estetykę okna i nie ograniczą dostępu do światła dziennego. Zapewniamy, że w przypadku naszych usług każda folia antywłamaniowa na szyby jest przezroczysta i nie zmienia wyglądu budynku. Należy jednak pamiętać, że folia antywłamaniowa nie zapewnia pełnej ochrony przed włamaniem, a stanowi jedynie barierę, której pokonanie zajmie włamywaczowi sporo czasu, co umożliwi reakcję odpowiednich służb po włączeniu alarmu.

Kompleksowe usługi montażu folii antywłamaniowych na Śląsku

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę – służymy fachowym doradztwem w wyborze folii na okna, wykonujemy pomiary oraz wizualizacje, a także zapewniamy profesjonalny montaż powłok. Założenie folii antywłamaniowej na szyby wymaga wprawy, dlatego aby ochrona prawidłowo spełniała swoją funkcję, warto zlecić jej montaż doświadczonym specjalistom.

Bezpieczeństwa nie należy odkładać „na później”, gdyż każda chwila jest tu kluczowa. Jako właściciel przedsiębiorstwa, sklepu czy jeszcze innego obiektu usługowego nigdy nie masz pewności, kiedy dostaną się do niego osoby niepowołane. Decydując się antywłamaniowe folie na okna, zyskujesz jednak gwarancję, że znacząco utrudnisz osobom trzecim dostęp do Twojej placówki. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu ochrony, postaw na nasze folie antywłamaniowe już dziś! Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Naszą ofertę kierujemy do osób ze Śląska. Profesjonalny montaż folii na okna – antywłamaniowych i bezpiecznych – realizujemy w Katowicach oraz innych okolicznych miejscowościach.

KOMPLEKSOWA USŁUGA REALIZACJI TWOJEGO POMYSŁU

Opowiedz nam o swoim pomyśle, doradzimy, stworzymy projekt i wykonamy montaż zgodny z zamierzonym efektem i Twoimi oczekiwaniami

Zrobimy pomiary, przygotujemy projekt i wizualizację Twojego pomysłu

Cięcie i nacinanie

Przygotowanie folii do oklejania poprzez wycinanie i nacinanie kształtów i napisów

Montaż

Wykonamy profesjonalny montaż folii