Folia ochronna – modele bezpieczne i antywłamaniowe

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą folii ochronnych – okiennych oraz tych na szklane drzwi. Tego rodzaju zabezpieczenia znajdują zastosowanie w miejscach, w których istnieje ryzyko rozsypania się szkła, a co za tym idzie – stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Folie bezpieczne oraz antywłamaniowe, naklejone na okna od wewnętrznej strony, skutecznie utrzymują odłamki stłuczonej szyby, zapobiegając skaleczeniom lub przedostaniu się odłamków do żywności.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy jedynie folie okienne antywłamaniowe i bezpieczne, które posiadają certyfikat zgodności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie – zgodny z polską normą PN-EN 356 oraz z normą europejską EN 356:1999.

Wybierając nasze usługi, zyskuje się pewność, że folia na szyby – antywłamaniowa lub bezpieczna – posiada dodatkowo filtr UV, który chroni w 99% przed dostępem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Co więcej, proponowane przez nas egzemplarze posiadają warstwę odporną na zarysowania.

Gdzie stosować folie bezpieczne?

Dostępne u nas folie bezpieczne – 2B2, 3B3 – znajdują zastosowanie w punktach gastronomicznych, gabinetach kosmetycznych, szkołach i wszędzie tam, gdzie zależy nam na bezpieczeństwie. Zapewniamy, że używane przez nas folie spełniają wymogi HACCP. System HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points System) – System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Folia antywłamaniowa na szyby – gdzie warto ją zastosować?

Antywłamaniowa folia na okna najczęściej stosowana jest w miejscach narażonych na rozbicie oraz włamania – takich jak banki, kasy, sklepy czy mieszkania. W naszej firmie proponujemy montaż folii okiennych antywłamaniowych klasy P1 i P2. W obu przypadkach naklejenie jej skutecznie utrudnia wybicie szyby oraz zmniejsza ryzyko zranienia się odłamkami.

Przezroczysta folia antywłamaniowa na okna

Wiele osób, które rozważają montaż folii antywłamaniowych, zastanawia się, czy nie wpłyną one negatywnie na estetykę okna i nie ograniczą dostępu do światła dziennego. Zapewniamy, że w przypadku naszych usług każda folia antywłamaniowa lub bezpieczna do okien jest przezroczysta i nie zmienia wyglądu budynku. Bez obaw można stosować ją w obiektach różnego rodzaju – od domów prywatnych, przez banki, po punkty usługowe. Należy jednak pamiętać, że folia antywłamaniowa nie zapewnia pełnej ochrony przed włamaniem, a stanowi jedynie barierę, której pokonanie zajmie włamywaczowi sporo czasu, co umożliwi reakcję odpowiednich służb po włączeniu alarmu.

Kompleksowe usługi montażu folii antywłamaniowych na Śląsku

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę – służymy fachowym doradztwem w wyborze folii na okna, wykonujemy pomiary oraz wizualizacje, a także zapewniamy profesjonalny montaż powłok. Założenie folii antywłamaniowej na szyby wymaga wprawy. Aby ochrona prawidłowo spełniała swoją funkcję, warto zlecić jej montaż doświadczonym specjalistom. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa mieszkania, banku, szkoły lub sklepu, postaw na nasze folie antywłamaniowe już dziś! Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Naszą ofertę kierujemy do osób ze Śląska. Profesjonalny montaż folii na okna – antywłamaniowych i bezpiecznych – realizujemy w Katowicach oraz innych okolicznych miejscowościach.

KOMPLEKSOWA USŁUGA REALIZACJI TWOJEGO POMYSŁU

Opowiedz nam o swoim pomyśle, doradzimy, stworzymy projekt i wykonamy montaż zgodny z zamierzonym efektem i Twoimi oczekiwaniami

Zrobimy pomiary, przygotujemy projekt i wizualizację Twojego pomysłu

Cięcie i nacinanie

Przygotowanie folii do oklejania poprzez wycinanie i nacinanie kształtów i napisów

Montaż

Wykonamy profesjonalny montaż folii