Elektryczne folie LCD – inteligentna folia na szyby

Czym jest inteligentna folia elektryczna na okna i szyby?

Naszą propozycją jest inteligentna folia ciekłokrystaliczna – tzw. elektryczna – na okna i innego rodzaju szyby. Ten wyjątkowy produkt na „zawołanie” staje się przezroczysty. Jak się to dzieje? Folia LCD jest sterowana elektrycznie. Dzięki przepływowi prądu chaotycznie rozmieszczona struktura ciekłego kryształu porządkuje się, co wpływa na zmianę przejrzystości folii. Nasza folia matowa na okno – LCD – elektryczna to nowoczesne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które łatwo można dopasować do zmieniających się w zależności od okoliczności potrzeb. Myślisz o zamontowaniu jej na oknie i innych szybach u siebie? Odezwij się do nas!

Gdzie można zamontować inteligentne folie elektryczne na okna i szyby?

Folia okienna elektryczna o zmiennej przejrzystości jest produktem niezwykle uniwersalnym. Każde przeszklenie nadaje się do przekształcenia go w szkło inteligentne. Elektryczna inteligentna folia okienna jest idealną alternatywą dla rolet, żaluzji czy zasłon. Tego rodzaju folie elektryczne znajdą zastosowanie w biurze, sali konferencyjnej, hotelu, banku, gabinecie lekarskim, łazience, salonie oraz w wielu zastosowaniach specjalnych. Elektryczna folia na okna jest niezwykle przydatna szczególnie w oszklonych budynkach. Dzięki prostemu mechanizmowi sterowania można szybko zasłonić oklejone nią okno.

KOMPLEKSOWA USŁUGA REALIZACJI TWOJEGO POMYSŁU

Montaż folii elektrycznej na Śląsku – Katowice i inne miasta woj. śląskiego

Jeśli jesteś zainteresowany folią na okna, np. elektryczną, zadzwoń do nas! Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące folii ciekłokrystalicznej i umówimy się na spotkanie w miejscu realizacji ewentualnego zlecenia, podczas którego przedstawimy próbki, zrobimy pomiary oraz określimy wstępną wycenę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, przygotujemy folię, a także zajmiemy się jej montażem. Działamy na Śląsku – montaż folii matowej elektrycznej wykonujemy w Katowicach i innych miejscowościach woj. śląskiego.

Oględziny, pomiary i wstępna wycena
Przygotowanie folii LCD
Montaż folii LCD