Folie anty UV – skuteczna ochrona przed działaniem promieni ultrafioletowych

Chcesz zachować naturalne kolory swoich mebli, ścian i podłóg? A może pragniesz zadbać o bezpieczeństwo ubrań na witrynie sklepowej lub przedłużyć życie książek, obrazów bądź eksponatów muzealnych? Możesz zasłaniać okna roletami lub zasłonami. My mamy jednak na to lepszy sposób – folie anty UV! Przyklejone na okna powłoki skutecznie zwiększają bezpieczeństwo przedmiotów, chroniąc je przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego, przepuszczając przy tym światło widzialne oraz promienie podczerwone. Koniecznie sprawdź nasze realizacje naklejania folii anty UV. Zapewniamy kompleksową obsługę – od A do Z!

Po co stosować folie anty UV?

Przedostające się do pomieszczeń promieniowanie UV wpływa destrukcyjnie na kolory rozmaitych powierzchni. Wystawione na działanie promieni przedmioty z czasem mogą płowieć i blednąć. Co więcej, pod wpływem promieni UV niektóre rodzaje materiałów stają się bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, a przedmioty wykonane z gumy lub pianki twardnieją, tracąc przy tym swoje właściwości użytkowe. Sposobem na uporanie się z tym problemem jest naklejenie folii anty UV na okna. Powłoki te są bezbarwne, dzięki czemu ich naklejenie nie wpływa na jasność wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas folii możesz cieszyć się naturalnym oświetleniem bez obaw o działanie szkodliwego promieniowania.

Montaż folii anty UV – Śląsk i okolice

Jeśli jesteś zainteresowany skutecznym sposobem na uniknięcie działania promieniowania ultrafioletowego, ale nie chcesz zakrywać całego okna roletami bądź potrzebujesz zabezpieczyć gablotę lub witrynę sklepową — montaż folii anty UV będzie idealnym rozwiązaniem. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Katowic oraz innych miejscowości województwa śląskiego.